Користувачі, які люблять проводити своє дозвілля в онлайн-закладах, не раз стикалися з тим, що азартна гра набуває справжнього сенсу лише в тому випадку, якщо в якості ставок використовуються реальні гроші. Ось тут і виникає питання поповнення ігрового рахунку! Тому користувачеві необхідно знати, яка платіжна система допоможе з легкістю ввести гроші на ігровий рахунок, а згодом і здійснити виведення виграних коштів.

Даний огляд присвячений платіжній системі, яка називається Skrill — в минулому ж вона мала назву Moneybookers. Батьківщиною даної платіжної системи є Великобританія, що саме по собі здатне стати відмінною рекомендацією, адже педантичність англійців в питаннях безпеки і відмінної якості сервісу відома у всьому світі. Електронна система Skrill досить популярна, її аналогом можна назвати систему безготівкового розрахунку Paypal.

Skrill — англійська якість сервісу!

Основна перевага електронної платіжної системи Skrill полягає в тому, що вона здатна здійснювати виведення виграшів у воістину «швидкісному» режимі — тобто, користувач зможе протягом короткого часу вивести виграні в онлайн-казино кошти на пластикову карту MasterCard або Visa. Практично в кожному такому закладі користувачам пропонується грати в ігрові автомати онлайн на Skrill. Також можна перевести свій виграш на рахунок в банку.

Детальніше ознайомитися з рекомендованою платіжною системою варто порадити гравцям, які проживають в країнах пострадянського простору, тому що система електронних платежів Skrill, в основному, обслуговує східноєвропейські країни. Також звернути увагу на рекомендований сервіс варто і шанувальникам такої чудової класичної гри, як відеопокер, тому що платіжна система Skrill займає лідируюче місце в питаннях виведення коштів при грі в покер-румах.

Подібний метод поповнення депозиту в сучасний час вибирає велику кількість гравців – при цьому слід врахувати і той важливий факт, що платіжна система Skrill є єдиною в своєму роді, яка виводить SavvyPoints.

Привабливим моментом також є і те, що гравець не повинен буде платити комісійні відрахування за процеси введення або виведення фінансових коштів. Таку «привілей» надають своїм клієнтам практично всі покер-руми. Це дуже зручно-до того ж, відсутність прихованих платежів вже свідчить на користь вибору даної електронної платіжної системи.

1
4.8 / 5
TOTAL SCORE

Вітальний бонус 5000 UAH + 277 фріспінів

2
4.8 / 5
TOTAL SCORE

Бонус за 1-й депозит 111%

3
4.4 / 5
TOTAL SCORE

Вітальний бонус 5000 UAH + 500 фріспінів

4
4.4 / 5
TOTAL SCORE

Привітальний бонус 150000 UAH + 100 фріспінів

5
4.2 / 5
TOTAL SCORE

Привітальний бонус 150% + 100 фріспінів в Majesty Fruits

6
4.2 / 5
TOTAL SCORE

Привітальний бонус 150%

7
4.2 / 5
TOTAL SCORE

Привітальний бонус 150% + 225 фріспінів

8
4 / 5
TOTAL SCORE

Вітальний бонус 24000 UAH + 225 фріспінів

9
3.9 / 5
TOTAL SCORE

Бонус на перший депозит 100% + 50 фріспінів

10
3.8 / 5
TOTAL SCORE

Бонус на перший депозит 15%

Техпідтримка від Skrill

Якщо у клієнта виникають питання при використанні електронної платіжної системи Skrill, то слід звернутися в службу технічної підтримки, яка є російськомовною. Оператори зуміють грамотно вирішити всі спірні моменти — при цьому відповіді служби довго чекати не доведеться.

Можна відзначити, платіжна система Skrill досить вигідна для використання — особливо це стосується тих користувачів, які люблять проводити вечори за грою в карткові ігри. Можливість підвищити свій віртуальний статус, без зволікання отримати виграні гроші, обійтися без додаткових капіталовкладень і прихованих комісій роблять платіжну систему Skrill досить популярною для різних категорій користувачів.

Як користуватися?

Гравцеві слід детально ознайомитися з тим, як зареєструватися в електронній платіжній системі Skrill.

Реєстрація дуже проста-першим кроком стане перехід гравця на офіційний сайт електронної платіжної системи. Потім слід ввести в спеціальне поле власну адресу електронної пошти і задати пароль. Система також запросить заповнення полів, де вказуються персональні дані клієнта. Туди слід вписати власні прізвище, ім’я та по батькові, а також рік народження.

Користувачеві бути уважним і обов’язково вказувати країну, в якій він проживає. Потім необхідно вибрати валюту, в якій буде відображатися стан рахунку. Класичним варіантом є українська гривня. Не забувайте також вказати свою адресу! Реєстрація в платіжній системі Skrill абсолютно безкоштовна!

Користувачеві напевно буде корисно знати, що адреса електронної пошти, заданий при реєстрації, згодом стане виступати в якості номера Особистого рахунку гравця.

Також можна використовувати додаткові адреси електронної пошти, пам’ятаючи про те, що одержувач грошової суми при перекладі дізнається лише вказану при реєстрації адресу електронної пошти відправника. Ця адреса називається головним, проте користувач має право змінювати його, вибираючи в якості головної адреси будь-який з числа заданих адрес. Прийняти гроші, які будуть перераховані вам, можна як на головний, так і на додаткові адреси електронної пошти — тут все залежить від бажання клієнта.

Для того, щоб дізнатися свій ID, який є унікальним, слід звернути увагу на інтерфейс системи — верхній лівий кут продемонструє заповітні цифри.

Як поповнити депозит?

Відразу ж виникає само собою зрозуміле питання про те, як можна зробити поповнення депозиту. Для цього існує кілька способів, які ми тут і перерахуємо.

Поповнити ігровий рахунок можна при використанні пластикових карт MasterCard і Visa Classic. Також можна скористатися приватним перекладом, який здатний зробити користувач системи Skrill.

Однак слід врахувати один нюанс поповнення депозиту. Якщо ви використовуєте карту бренду MasterCard, то суму грошей, що надійшла на рахунок, не можна буде позиціонувати як депозит при грі в онлайн-закладах.

Якщо з введенням коштів все більш-менш ясно, то слід звернути увагу на питання, що цікавить кожного гравця, а саме — виведення грошей за допомогою використання рекомендованої платіжної системи. Виграшну суму можна перевести на рахунок іншого користувача, що буде знову-таки вважатися приватною послугою. Можна вивести виграш на власну пластикову карту банку — звичайно ж, пам’ятаючи про комісію, сума якої складе близько 60 грн. Переказ на банківський рахунок обійдеться гравцеві трохи дорожче, тому що сума комісії приблизно дорівнюватиме 80 грн. А якщо ви — людина економна, і не хочете платити зайві гроші, то зняття виграшних коштів за допомогою Skrill MasterCard обійдеться всього в нуль відсотків — однак для цього слід входити в число привілейованих осіб платіжної системи, а просто кажучи-стати VIP-персоною.

Важливим нюансом є і те, що основний рахунок, створений в системі Skrill, обов’язково відкривається на території проживання користувача, інші ж рахунки можуть бути відкриті в будь-якій країні. Тобто, з цього можна зробити висновок про те, що будь-який гравець зможе мати не один банківський рахунок.

Комісія сервісу Skrill

Розглянемо детальніше комісію, яка існує в межах рекомендованої платіжної системи. Якщо ви побажаєте поділитися з товаришем, зареєстрованим в системі Skrill, то варто пам’ятати, що сума переказу грошей не повинна перевищувати 270 грн, складаючи 1%. Це правило пом’якшено для власників VIP-статусу-їм можна переводити суму, з якої знімається не більше 30 грн.

Якщо ви отримуєте гроші від свого товариша за допомогою обраної платіжної системи, то даний переказ для вас не буде коштувати ні копійки. Також нульова комісія буде стягуватися за поповнення, яке проводиться за допомогою використання банківського рахунку.

Якщо ж гравець вирішив зробити поповнення при використанні кредитної картки, то сума комісії буде дорівнювати 2,5%.

Ліміти платіжної системи Skrill

Які ж грошові суми можна знімати в рамках платіжної системи Skrill? Варто врахувати, що існують встановлені обмеження-тобто, створений спеціальний ліміт, який не можна перевищувати, виводячи гроші з системи або оплачуючи свої потреби. Даний розділ навіть винесений окремою сторінкою у віртуальному кабінеті кожного користувача.

В цілому, слід зазначити, що ліміти платіжної системи Skrill бувають декількох видів. Один з них спрямований на вихідні банківські операції — тобто, існує певна сума, яку не можна перевищувати, здійснюючи депозити, виводячи гроші за допомогою банківського переказу або відправляючи іншому користувачеві. Також є таке поняття, як депозитний ліміт кредитної пластикової карти.

Верифікація в системі Skrill

Однак якщо Користувач не цілком задоволений встановленими сумами лімітів, то можна змінити ці умови, для чого слід пройти верифікацію.

Як відбувається процес проходження верифікації? Одним із способів її проходження є переказ, при здійсненні якого з банківського рахунку вказується ID.

Також можна пройти верифікацію за допомогою реального поштової адреси — в процесі її проходження користувач отримує спеціальне кодове число. Це число користувач повинен ввести у відведений для цього рядок на сайті, а потім очікувати списання суми, яка не перевищує трьох американських доларів. Після цього на сайті вказується сума, яка була списана з картки.

Верифікація рахунку також може бути проведена при зверненні в службу технічної підтримки платіжної системи Skrill, після надання зазначених операторами документів.

Яку мету переслідує Користувач, проходячи верифікацію? Його ліміт може бути збільшений до 75000 грн!

Поспішайте приєднатися до системи Skrill, яка з легкістю забезпечить вам комфорт ігрового процесу!