Сергій Коровченко продовжує боротьбу за збереження мережі стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині!

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Сергій Коровченко написав: “Захищаю пошту і право кожного жителя Чернігівщини на отримання доступних послуг зв’язку.

Як я і обіцяв, продовжую інформувати про перебіг нашої спільної боротьби проти закриття стаціонарних поштових відділень у селах Чернігівщини. Сьогодні відбулося підготовче судове засідання у справі, результатом якого стало призначення основного розгляду по суті на 3 липня 2019 року. Це означає, що позов який я підготував та подав відповідає всім вимогам чинного законодавства. Крім того, суд зобов’язав Міністерство інфраструктури України відповідно статі 264 КАС України, опублікувати оголошення про оскарження Наказу Міністерства інфраструктури України від 14.12.2017 №422 «Про затвердження стратегічного плану розвитку АТ «Укрпошта». Таке рішення прийнято згідно частини 4 статті 264, оскільки представник Укрпошти у судовому засіданні не спростував те, що саме оскаржуваний наказ привів до скорочення стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині.

Отже, влада цілеспрямовано вирішила провести експеримент над людьми, що перетворилося на чергове знущання і геноцид села.
Боротьба за пошту продовжується і за жодних умов я не збираюся відступати, доки не здобудемо перемогу. Пошта має працювати ! 
ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО НАС ПІДТРИМУЄ !