Сьогодні Сергій Коровченко подав позов до суду аби захистити право кожного жителя Чернігівщини на доступний поштовий зв’язок

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Сергій Коровченко написав: “Подав позов до суду аби захистити право кожного жителя Чернігівщини на доступний поштовий зв’язок. Адже сьогодні люди продовжують потерпати від наслідків так званої поштової реформи, а насправді – геноциду села, оскільки у селах всі поштові відділення закриті, а люди кинуті напризволяще.

Разом з командою ВО «Батьківщина» ми зареєстрували у парламенті законопроект щодо заборони закриття пошти, постанову про звільнення керівника Укрпошти. Я особисто провів сотні зустрічей з жителями Чернігівщини та працівниками пошти. Разом, ми пікетували Кабінет міністрів України. Я звертався до профільного міністерства. Однак, попри запевнення та обіцянки влади виправити ситуацію все лишилося без змін.

Тому сьогодні я подав судовий позов і переконаний, що ганебна реформа буде відмінена в правовому полі.

Дякую всім, хто нас підтримує. Це звичайні прості люди, жителі Чернігівщини, представники громадських організацій, які сьогодні також прийшли, аби підтримати: депутат Чернігівської обласної ради від «Батьківщини» Дмитро Іванов, голова Націонал патріотичного руху України, журналіст, доброволець Михайло Ковальчук, громадський діяч Сергій Головня.

Попереду ще багато боротьби, але наша мета – аби влада припинила знущатися з людей, пошта працювала, а винні – понесли відповідальність. Разом переможемо !

ПОЗОВ: