Керівник Укрпошти за підсумками року увійшов до ТОП-10 керівників державних підприємств, які отримують найбільшу зарплату з держбюджету

Сергій Коровченко написав: “Керівник Укрпошти за підсумками року увійшов до ТОП-10 керівників державних підприємств, які отримують найбільшу зарплату з держбюджету, тобто, з кишені кожного громадянина. У європейських країнах, на які у своїх промовах рівняється нинішня влада, зарплата посадових осіб такого рівня розраховується від коефіцієнту корисності роботи: проведення реформ і базових перетворень.

Тільки уявіть, що було б з керівником підприємства, який замість того, аби розвивати і підтримувати наявну мережу поштових відділень – їх закрив і лишив людей напризволяще. Саме це сталося на Чернігівщині, де у селах люди не можуть скористатися послугами поштового зв’язку: отримати пенсії, газети, сплатити за комунальні. 

Бюджетні кошти продовжують розкрадати, а люди – потерпати від цих псевдореформ, які потрібно негайно зупиняти. Саме проти закриття поштових відділень громадський рух «Оновлення» перший на Чернігівщині почав і продовжує вести боротьбу та відстоювати інтересів людей.

ТОП-10