У Прилуках з’являться нові скульптури

Головним автором ідеї цього унікального проекту є громадський діяч та лі- дер Громадського руху «Оновлення» Сергій Коровченко.

«Нещодавно мені до рук потрапило книжкове видання проекту «UkraineThe Best». У ньому впорядкована інформація про видатних українців, які своїми справами і творчістю прославляють нашу краї- ну. Автором проекту є Юрій Комельков. Він із задоволенням відгукнувся на мою пропозицію провести у Прилуках особливий мистецький захід, який покликаний дати новий поштовх для розвитку. Разом ми вирішили дати проекту нове дихання. Оновити його у формі унікальних скульптур, які будуть виготовлені відомими українськими скульпторами. Імена поки тримаємо в таємниці, скажу лише про Миколу Білика, з під рук якого вийшли пам’ятники кня- гині Ользі з фігурами Кирила, Мефодія та Андрія Первозванного, Ярославу Мудрому біля Золотих воріт та багато інших. Тож запрошую приїздити і побачити процес ав- торського виконання на власні очі», – розповів Сергій Коровченко.

Роботи розпочнуться у вересні. Архітектори працюватимуть над створен- ням близько 10 скульптур. Процес народження унікальних історичних пам’яток зможуть побачити всі охочі. Роботи відбуватимуться у дворі театру Бродського (Міський будинок культури).