Благоустрій – шлях оновлення Чернігівщини

Коли програма з благоустрою тільки розпочиналася, більшість її майбутніх учасників скептично ставилися до неї: мовляв, хто це в наш скрутний час буде ось так просто допомагати людям, надавати необхідні будівельні матеріали, а згодом ще й вручати призи… Такої думки були і батьки діток, що навчаються у Козелецькій школі № 2. Зізнаються, що не вірили в результат, коли вперше звернули- ся до Сергія Коровченка по допомогу у ремонті школи, та особливо у капітальному ремонті одного з класів.

«Разом з іншими батьками ми вирішили відремонтувати клас для сво- їх дітей. Тут був грибок на стінах, були дірки у підлозі, словом, знаходитися у приміщені було неможливо. Але коли порахували, скільки матеріалів потрібно, взялися за голову, адже все своїми силами не потягнули б. Тож, коли почу- ли про програму з благоустрою, подумали спробувати, раптом і нам допо- можуть», – розповідає Катерина, мама одного з учнів.

І важко переказати словами, яке було здивування у батьків, коли на шкільне подвір’я приїхала вантажівка з матеріалами.

«Нам привезли цемент, сухі суміші для шпаклювання стін, грунтівку, фарбу різноманітну. Частина матеріалів на- віть пішла на ремонт у школі, зокрема пофарбували спортивну залу. А частину ми спрямували на ремонт класу. Ми всі дружно стали до роботи, адже хотіли вибороти приз. Нам на підлогу були потрібні ОСБ плити, щоб завершити ремонт. І ми неймовірно щасливі, що змогли виграти цей приз. Зараз наш клас не впізнати», – продовжує Катерина.

А й справді, там, де ще півтора місяці тому було страшне пошарпане примі- щення, сьогодні знаходиться затишний та комфортний клас. А батьки для своїх діток зробили ще один подарунок – намалювали на всю стіну справжнісіньку картину.

«Це надзвичайно корисна програма, ми будемо долучатися до неї постійно. Тому дуже хочемо подякувати Сергію Коровченку за те, що він зробив таку велику справу для нашої школи. А ще запрошуємо його в гості у будь-який час розділити з нами нашу радість», – розповіла Олена Семистрок, учасниця програми.

НОВІ РУКОМИЙНИКИ

Радість перемоги на собі відчули працівники та батьки з ЗОШ № 3, що у Прилу- ках. Ще в середині літа вони всі однією дружною командою долучилися до програми з благоустрою. Завдяки цьому не лише оновили шкільний двір, а й виграли нове сантехприладдя. За словами директора, рукомийники у школі не мінялися вже дуже багато років, грошей постійно не вистачало.

«Це була наша мрія. І от вона нарешті здійснилася, ми виграли аж 11 рукомийників, а також отримали ще нову плит- ку та клей для ремонту. Ми дуже вдячні Сергію Коровченку за його роботу на користь звичайних людей», – розповів Олександр Самусенко, директор школи.

РАДІСТЬ ОНОВЛЕННЯ

Дуже активними учасниками програми з благоустрою стали мешканці села Обичів, що на Прилуччині. Місцеві мешкан- ці вирішили до нового навчального року оновити школу, провести косметичний ремонт. Але кажуть, що на цьому не зупиняться, а й надалі будуть брати участь у програмі, тому що хочуть ще оновити дитячий садок і ФАП.

«Це неймовірно корисна програма: ми отримали фарбу для підлоги, для двору школи і дуже швидко все зро- били. І за це, уявіть, ми ще й вибороли приз – новий лінолеум у клас! Ми такої радості навіть не очікували, дуже вдячні за підтримку, хай вам Бог помагає», – розповіла Людмила Симонець, місцева мешканка.